Hakkımızda

2012 yılının Mayıs ayında hizmet vermeye başlayan Bir İnci Göz, göz sağlığının tüm branşlarında teşhis, tetkik ve tedavi hizmeti vermektedir. 11.000 metrekare üzerine hastane olarak projelendirilerek inşa edilen Bir İnci Göz, 33 yatak kapasitesi, 25 muayene odası, 8 ameliyathanesi, ambulans, hekimleri ve hasta odaklı çalışan personeli ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Çağdaş, güvenilir, hasta memnuniyetini önemseyen yapımızla hastalarımızı ilgi, sevgi, güler yüz ve hürmet ile karşılamak bizim için çok önemlidir. Beylikdüzü’nde E5 yoluna yakın bir konumda olan Bir İnci Göz, Atatürk Havalimanı’na, çevre yollarına, metrobüs hattına yakın olması yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımız için ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Özel sigorta kuruluşları, bankaların yanı sıra Sosyal Güvenlik Kurumları’nın birleşmesiyle birlikte SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve çalışan devlet memurları) hastalarını kabul etmektedir. 


SAĞLIK TURİZMİ 

Dünyanın her köşesinden gelen yabancı konuklarımıza dünya standartlarında sağlık hizmeti vermeyi ilke edinen Bir İnci Göz, yurt dışından gelen hastalarımızın tedavileri, hekimlerimiz tarafından gerçekleştilerek, anlaşmalı olduğu 4 - 5 yıldızlı otellerde veya arzu edildiği takdirde hastanenin 5 yıldızlı otel konforunu aratmayacak odalarında (Standart-Süite) talep edilen süre için konaklamalarını organize etmekte, muayene - tetkik ve ameliyatlarını bir paket halinde sunmaktadır. Bir İnci Göz Hastanesi sağlık sektöründe sınırların aşıldığı bir dönemde dünya standartlarında hizmet vermenin getirdiği sorumlulukların bilincinde, üst düzey hizmet kalitesini tüm uygulamalarına yansıtan bir kurum olarak, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Yurtdışından gelen hastalarımıza özel olarak sunulan paket programlarımız aşağıda belirtilen hizmetleri içermektedir: Bu paketlerimiz İstanbul dışından hastanemize gelecek ve talep eden tüm hastalarımıza sunulmaktadır. Gidiş-Dönüş uçak bileti Havaalanından karşılama 4 veya 5 yıldızlı otelde 3 gece konaklama (kahvaltı dâhil) Havaalanı- Otel-Hastane arası transferleri Ön tetkikler ve muayeneler Tedavi Hastaların ilk ilaçlarının karşılanması Hastane içerisinde özel Türkçe, Almanca, Hollandaca veya İngilizce konuşan refakatçi eşliği Yarım günlük şehir turu 


MİSYON 

Hasta güvenliğini ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak göz hastalıkları teşhis ve tedavi hizmetleri sunumunda öncü bir kuruluş olmaktır. 


VİZYON

Göz hastalıkları teşhis ve tedavi hizmetleri sunumunda güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinen, tıbbi etiğe ve çalışma ahlakına bağlı bir sağlık kuruluşu olmaktır.